تبلیغات
رخت آویز جادویی واندر هنگر|چوب لباسی واندرهانگر - نقد و بررسی کارایی وسادگی واندر هنگر-رخت آویز واندر هنگر
 
رخت آویز جادویی واندر هنگر|چوب لباسی واندرهانگر
درباره وبلاگ


Wonder Hangers are ideal for downsizing, dorms or apartments and keep clothes organized! Wonder Hangers holds up to 5 garments on each one, making organizing your closet easier than ever before.

Wonder Hangers are even great for storing your bags, purses, belts, seasonal garments and more!


مدیر وبلاگ :
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
پستو شلوغ طلسم درهم و برهمی .... جادوها درهم و برهمی، "مزاحم"، به ویژه هنگامی که شما در حال تلاش برای پیدا کردن چیزی است که از دست رفته در میان همه که clutter.Ã، Â البته، این امر می تواند به خوبی به یک راه حل ساده برای همه که بدست "درهم و برهمی است که حلق آویز در قفسه گنجه ما، متعجب؟ Ã، Â من می دانم که من می خواهم یک راه حل برای گنجه کت من، که پر جمعیت indeed.Ã عشق، Â خوشبختانه، ما به اندازه کافی خوش شانس بودند تا قادر به آویز واندر را امتحان کنید.

در من آویز واندر در تلویزیون در زمان های مختلف دیده می شود، اما تا زمانی که من از آن استفاده می شود، من واقعا درک کنید که چگونه آن را به طور کامل worked.Ã، Â این در واقع یک فضای بسیار فوق العاده صرفه جویی در tool.Ã، Â من می خواهم به شما به من و نظرات شوهرم از واندر Hanger.Ã، Â آویز واندر یک نوع تاشو hanger.Ã را، که شما می توانید قطع تا 5 مورد از لباس بر روی آن؛ شوهرم ادعا می کند شما می توانید 10 آویزان است، اما من می ترسم از آن می شود، بیش از حد از تنش در آویز پلاستیکی بود، بنابراین من با 5 رفت، اگر چه آویز واندر می تواند تا 20 نگه دارید تا pounds.Ã، Â چگونه کار می کند این است که شما قلاب را در انتهای های پلاستیکی bar.Ã، Â هنگامی که شما آن قلاب بر روی میله گنجه خود را آویزان هستند، 5 از شکاف در بلند مدت، بخش پلاستیکی hanger.Ã وجود دارد، به شما می تواند یک آویز / قلم لباس به هر notch.Ã، Â درج هنگامی که شما انجام داده ام که، شما پس از آن حذف یا قلاب از میله گنجه، و voila، آویز واندر فرو می ریزد، حلق آویز از هر یک از آیتم های از لباس در angle.Ã، Â این کار با هر نوع آویز: سیم، چوبی، پلاستیک، etc.Ã، در اینجا برخی از موارد آن را بزرگ: ایده آل برای آپارتمان ها، خوابگاه ها، کوچک و بزرگ برای ذخیره سازی فصلی نیز مناسب برای کیف پول و belts.Ã، Â قرار است به "سه گانه" گنجه خود را فضا.

در حال حاضر، من خواهند گفت: آن نسبتا آسان بود برای قرار دادن با هم، به علاوه آن بسیار آسان است به "باز" ​​و "نزدیک" در قفسه، مگر اینکه شما لباس فقط در برابر آن شدیدا تحت فشار قرار دادند که آنها را go.Ã، Â من فکر کردم که آن را نجات داد بسیاری از فضا، به طور عمده در گنجه خود را rod.Ã است، دن متفاوت است، گفت: آن را نشانی از صرفه جویی در فضا میله گنجه، اما لباس هنوز هم وجود دارد، از حلق آویز با هم، در نظر گرفتن فضای آنها فقط حلق آویز پایین تر. Ã، Â من با او موافق است، به طوری که آنها را قطع پایین و برداشتن فضای بیشتری زیر، بنابراین اگر شما مسائل انباشته شده، لباس های خود را ممکن است بیش از آن آویزان است، اما، به نظر من، لباس ها در یک زاویه آویزان، بنابراین آن را واقعا به نظر می رسد برای صرفه جویی در بسیاری از اتاق، به جای اینکه آنها را کاملا با هم بر روی میله مفتول در کویل.


من تصمیم گرفتم به دادن این چوب لباسی تلاش در گنجه بچه های من، چرا که آنها یک دسته از لباس های که دائما در گرفتن پاره پاره کردن چوب لباسی و در حال سقوط در کف. لباس که در گنجه خود آویزان عمدتا کلیسا / لباس خوب به هر حال، به طوری که آنها در هر روز استفاده نیست، به علاوه لباس های خود را کوتاه تر هستند، به این معنی که آنها نمی خواهند قطع را به عنوان راه low.This، من می توانید لباس های خود را نسبت به تحت فشار قرار دادند پشت گنجه، در نظر گرفتن یک فضای بسیار کمتر، به معنی آنها می توانند به زیر شلواری خود را به آسانی دریافت کنید، و همچنین به عنوان اسباب بازی خود را که در closet.Ã خود را انباشته، Â تنها حالت تهوع من با آویز واندر است که لباس یعقوب در واقع آویزان کمی پایین تر، به طوری که آنها در راه از چیزهای را که در پشت بسیار انباشته ممکن است دریافت کنید، و میله گنجه ما اختلافات دارند، به طوری که اگر می خواهم به حذف لباس، من دارند تا کل آویز انتخاب کنید و حرکت آن بیش از آن اتاق بیشتر قبل از "باز کردن" آن up.Ã، Â همه در همه، هر چند، این آویز واقعا به خوبی کار می کند برای خود clothes.Ã، Â همانطور که می بینید، آنها به تن اتاق now.Ã، Â I حتی می تواند به قطع یک زن و شوهر از قلاب بر روی دیوار پشت HOODIES، اگر needed.You می تواند آویز واندر 9.99 دلار خرید، به همراه P & H.Ã، Â در واقع، در حال حاضر، آنها را به یک خرید یک، دریافت یک معامله آزاد، در که شما مجموع 10 چوب لباسی شگفت انگیز دریافت خواهید کرد .... که بدان معنی است که شما قادر خواهید بود به چسبیدن به حداقل 50 لباس.


افکار ملیسا J را

این امر منجر به یک شوخی نه چندان خنده دار در این خانه، که شوهر من قدم زدن در گنجه می شود، در حالی که من "گنجه خدمتکار" کمی برای لباس من است. این را حس می کند. او به لباس بیشتر از من. با این حال، گنجه من است بسیار شلوغ است. من سعی کنید چوب لباسی واندر ازشون خواسته بود، اما فقط تا به حال حتی در آنها سرمایه گذاری نشده است.

که من پیدا کردم به جمع آوری آنها آسان است، هر چند آن را کمی قدرت عضلانی برای وارد کردن قلاب های گرد شده را به نوار راست. با استفاده از آنها را مستقیم به جلو و نه در همه سخت بود به شکل out.Ã، Â اما من به برخی از منفی اجرا بود.

1. گنجه من بود بنابراین مربا بسته بندی شده برای شروع که من تا به حال هیچ جایی به دست کل نوار به طوری که من می تواند لباس به آن وارد شده است. من تا به حال هیچ تمایل به قرار دادن لباس های دیگر من در رختخواب من برای انجام این کار، به عنوان من در زمان کوتاه هستم، بنابراین من ساده قرار دادن آویز تعجب در موقعیت رو به پایین و لباس من در آن راه آویزان.

2. شوهر من این چیزی که برای چوب لباسی های بزرگ و ضخیم است. آنهایی که سفید شما می توانید در خارج پیدا کنید. * shrugs * آیا از من بپرسید که چرا، اما که چنگک او همیشه اقدام به خرید است. این در آویز واندر متناسب نیست! نا امیدی ها، به خاطر بررسی، من تا به حال برای انتقال لباس به چوب لباسی من در انبار بود، به استفاده از آویز واندر.

در پایان، آن را انجام داد ایجاد فضای بیشتر. با این حال، و نه به اندازه کافی برای گنجه من.
من هنوز هم اتاق را برای بلند کردن کل نوار تا مورد من از لباس را انتخاب کنید و را به قطعات در این بازی به عنوان آویز در موقعیت رو به پایین است.

آویز واندر یک چیز شگفت آور را داشته است، اما از قضا، فقط در صورتی که دارای چوب لباسی به اندازه کافی کوچک است و فضا به اندازه کافی بزرگ است استفاده از آن شاید در زمان من می توانم در چوب لباسی به اندازه کافی کوچک سرمایه گذاری و خرید چوب لباسی واندر بیشتر برای استفاده، که خواهد شد و سپس اجازه می دهد من به استفاده از آنها به درستی که در این صورت، آنها را به خوبی می شود به ارزش سرمایه گذاری.


در حال حاضر برای سادگی Ã، Â ما در حال دادن دور یک بسته از چوب لباسی واندر به یک خواننده خوش شانس Ã، Â شما می توانید با انجام یک یا بیشتر از موارد زیر را وارد کنید! فقط مطمئن شوید یک نظر جداگانه برای هر یک از راه به ترک است که شما ما enter.Ã، Â برنده در چهارشنبه، 19 قرعه کشی، با استفاده از random.org.Ã، Â این سادگی باز به تنها ساکنان ایالات متحده است.


اتمام بررسی های بیشتر از آویز واندر از پانل بررسی دوست داشتنی ما از مادران ....
رخت آویز جادویی واندر هنگر


این محصول همینک در شبکه های ماهواره ای به قیمت 29000 تومان در حال فروش هست
تصاویر را به دقت نگاه کنید. کمد لباسها در تصویر نخست بصورت کاملا نامرتب می باشد ولی همان کمد با همان میزان لباس به شیوه ای که در تصویر دوم ملاحظه می کنید کاملا مرتب و منظم شده است بطوریکه جا برای آویزان کردن لباس های اضافی نیز داریم.با تهیه واندر هنگر دیگر با مشکل کمبود فضای کمد لباس روبرو نیستید و نیاز به خرید کمد اضافه ندارید ...


 خـرید پستی >> قیمت فقـط : 15900 تـومان
  


نوع مطلب : چوب لباسی جادویی واندر هنگر، 
برچسب ها : کارایی واندر هنگر، بازدهی رخت آویز واندر هنگر، خرید اینترنتی رخت آویز وندر هنگر،
لینک های مرتبط :

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر